בעידן המודרני חברות רבות, ובכלל זה גם חברות היי – טק פועלות ומתנהלות בסגנון של פרויקטים. היינו, משימות חד פעמיות עם מטרות יעד החולשות על אוסף של פעולות שיש לבצען ושיש להם תאריך סיום ברור ומוגדר מראש. הפעולות הנכללות בכל פרויקט נקבעות על פי סדרי עדיפויות ועל פי ניתוח אספקטים מסוימים בחברה או בארגון המדובר. בוגרי קורס ניהול פרויקטים יודעים אילו מטרות ברות השגה וכיצד נכון להשיגן, תוך שקלול שיקולים טכנולוגיים ולוגיסטיים באמצעותם נקבעים סדרי הפעולות הנכללות בפרויקט.

למי מיועד קורס ניהול פרויקטים?

הקורס מיועד למנהלים בחברות ובמוסדות, מהנדסים, אנשי תכנון ופיקוח ועובדים במסגרות פרויקטאליות השואפים לחדד, להעמיק ולהרחיב את כישוריהם בתחום.

מה לומדים בקורס?

קורס ניהול פרויקטים עוסק בתכנים שונים ומגוונים, החל במושגי יסוד בניהול פרויקטים, המשך בתהליך ייזום הפרויקט והשוואה בין חלופות אלטרנטיביות, תכנון, תזמון וניהול משאבי הפרויקט וכלה בהיבטים שונים הרלוונטיים ניהול הפרויקט: ההיבט האנושי (ניהול נכון של צוות בשימת דגש על תקשורת בין אישית), ההיבט התקציבי, ניהול סיכונים, ניהול שינויים וחדשנות, ניהול הרכש,  מעקב ובקרה, עבודה עם סימולאטור המבוסס על ניתוח ממוחשב של תרחישים ועוד. בוגרי קורס ניהול פרויקטים נחשפים לגישות העדכניות ולמודלים המתקדמים ביותר העומדים כיום לרשותנו!

We Are Here For You

We care about your experience. Fill in your details and we’ll contact you shortly.

שלב שני: יש למלא טופס לוועדת קבלה לזכייינות

עברת את הוועדה ברמת הרעיון אבל עוד אין מוצר – במידה והוועד המנהל אהב את הרעיון, נפיק עבורך את הקורס.

עברת את וועדת קבלה והוועד המנהל אישר את הקורס המצולם – מעתה אתה חלק מהיחידה ללימודי חוץ תחת החבילה שתתאים למוצר ולך.