מעבדות לחירות

משנים את תפיסת הלימודים בישראל

"במקום האקדמיה יצוצו בשנים הבאות בתי ספר פרופסיונליים, שיעבירו תוכניות לימודים ממוקדות ומותאמות לעולם הדיגיטלי". כך טוען הפרופ' עוז אלמוג, סוציולוג מאוניברסיטת חיפה ומציע פתרון מעניין שהולך וצובר תאוצה: פתיחתם של בתי ספר מקצועיים במתכונות לימודים קצרות וגמישות.
אז איך תבחרו את המסלול הנכון עבורכם ותייצרו לעצמכם יתרון בשוק עבודה תחרותי?

הקודם
הבא

פיתוח קריירה ויזמות

על מנת להצליח בשוק העבודה כשכירים או כיזמים נדרש ארגז כלים מקיף - החממה של היחידה ללימודי חוץ מכינה את בוגריה באופן המיטבי להצלחה בתחום העיסוק שלהם

"כדי לרכוש השכלה יש ללמוד, כדי לרכוש ידע יש לצפות בדברים קורים"

מרילין ווס סוואנט

פיקוח והכרה בינלאומית

היחידה ללימודי חוץ מציעה הכשרות בינלאומית, קורסים בפיקוח מלא של משרד הכלכלה, לשכת יועצי המס ועוד, במטרה לספק לבוגריה את ההסמכה המקיפה ביותר - ליצירת יתרון תחרותי בשוק העבודה

משנים את תפיסת הלימודים בישראל

גם השנה, מספר שיא של סטודנטים לתואר ראשון יסיים את לימודיו באקדמיה, אבל מה מחכה להם בחוץ?
מחסור משמעותי במקומות עבודה שתואמים את ההשכלה שלהם, וחוסר ביטחון תעסוקתי.

אנחנו חושבים שהגיע הזמן לחשיבה מחודשת – שילוב נכון בין האקדמיה לבין הצרכים המשתנים בעולם החדש.

פרופ' עוז אלמוג, סוציולוג מאוניברסיטת חיפה, אומר: "אני שומע אנשים אומרים לצעירים: 'יעזור לך תואר, ולא משנה איזה', אז רבים רוצים בעיקר את התואר ופחות ללמוד ולהשכיל, ובינתיים כל מוסד רוצה למשוך אליו את ההמונים ומוריד את רמת הדרישות כדי להיות אטרקטיבי. המוסדות האלה לא מבינים שהם יורים לעצמם ברגל כי הערך של התארים יורד משנה לשנה ואנשים מתחילים להרים גבה. הדור הצעיר היום לא מרדן מטבעו ולכן יושב עדיין על הגדר. הוא ממתין לאלטרנטיבה, שכבר נראית באופק. ברגע שכמה צעירים אינטליגנטים ישאלו את עצמם למה הם צריכים לבזבז שלוש שנים במקום שלא לומדים בו הרבה, וברגע שתיווצר מסה קריטית של אלטרנטיבות קורצות, תועבר הבשורה ברשתות החברתיות. תהיה נפילת מניות מהירה מאוד, ואז כולם ישאלו אותנו: היכן הייתם?".

בשנים האחרונות ניתן לראות שהמשרות הנחשקות ביותר דורשות ידע משולב. לא עוד תפיסה חד מימדית של מקצועות מיושנים, אלא חיבור בין עולמות משלימים. ויחד עם זה, על מנת להקנות לסטודנט יכולת "לנצח" את המתמודדים איתו על המשרה, נדרשת הכשרה מעמיקה בפיתוח קריירה ויזמות.

ביחידה ללימודי חוץ אנו גאים על הפיתוחים המתקדמים ויוצאי הדופן שלנו – הכשרות משולבות שמטרתן להקנות ידע רחב, נדרש וממוקד בהתאם לדרישות השוק המשתנה. קורסים כמו חוקר פרטי – עם התמחות בסייבר ומודיעין עסקי, הכשרת מאמנים הכוללת מודול CBT, הכשרת יועצים עסקיים הכוללת הסמכה ליועצי מס ועוד.

לצד הסמכות הייחודיות, אנחנו מפעילים את חממת התעסוקה המתקדמת בישראל, בליווי לשכת התעסוקה ואת חממה היזמות והניהול בפיקוח התאגדות העסקים. המטרה: להכשיר אלפי בוגרים בשנה למשרות נחשקות בשוק העבודה ולהתפתחות כיזמים ועצמאים.

אנחנו מזמינים אתכם לשיחה ייעוץ עם אחת מיועצות הקריירה שלנו, בואו ליצר לעצמכם הזדמנות חדשה. ליצור לעצמכם את החירות בבחירת מסלול הקריירה שלכם.

בפרויקטים משותפים עם שירות התעסוקה

רוצה לדעת יותר על ההכשרות הייחודיות שלנו?

בחרו את המסלול שתמיד חלמתם עליו ויועצת לימודים תחזור אליכם לייעוץ והכוונה ללא עלות

Call Now Button

שלב שני: יש למלא טופס לוועדת קבלה לזכייינות

עברת את הוועדה ברמת הרעיון אבל עוד אין מוצר – במידה והוועד המנהל אהב את הרעיון, נפיק עבורך את הקורס.

עברת את וועדת קבלה והוועד המנהל אישר את הקורס המצולם – מעתה אתה חלק מהיחידה ללימודי חוץ תחת החבילה שתתאים למוצר ולך.